Zárt kapus meccs

Rasszista szurkolói megnyilvánulások miatt az albánok elleni hazai világbajnoki selejtező-mérkőzését zárt kapuk mögött kell megvívnia a magyar labdarúgó-válogatottnak

Vízilabda - 2 pontos edzés
2006-12-10 15:34:56
Mint azt várni lehetett, nem adta könnyen magát az OSC. Az orvosegyetemistákra jellemző, hogy az első 8 percben megkeserítik még a jóval esélyesebb ellenfelek életét is. A Domino elleni szombati derbin például csak minusz 1-gyel jöttek ki a nyitó felvonásból. Itt 2 gólos különbség alakult ki az első negyed után.
A folytatásban nagy változást nem láthatott a Bitskey Uszoda nem egészen 100 nézője, az viszont szembetűnő volt, hogy támadásban sokszor nem úgy alakultak a dolgok, mint ahogy azt mi szerettük volna. Nagy gondokról szó sem volt, ugyanis a félidőben 7-4-et mutatott javunkra az eredményjelző.
Fordulás után is temetői csendben zajlott az mérkőzés. Ugyanúgy mint az Újpest ellen, csapatunknak ezúttal is sikerült produkálni 5 gól nélküli percet, utána viszont rövid időn belül háromszor is betaláltunk az OSC kapujába. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy e termékeny időszakban Ibolya Tamás brutálisnak minősített megmozdulása miatt 4 egész percet emberelőnyben játszottunk. A találkozó hajrájában elsősorban Gór-Nagy Miklós hibátlan lövéseinek köszönhetően még simábbá tette győzelmét az Eger.

Lénárt Márton fotói ITT.

Brendon Fenstherm ZF Eger - OSC 16-9 (3-1, 4-3, 3-1, 6-4)
Eger Bitskey Uszoda, 100 néző. Vezette: Schlosser Jenő, Marjay Zsolt
Gólszerzők: Gór-Nagy 5, Bálint, Nyéki, Matajsz, Marcz 2-2, Kis G., Kiss Cs., Császár illetve Ferkó, Takács 2-2, Hangody L., Hangody Gy., Petik, Ibolya, Balla

(ZE-RO PRESS)

Kiadó az Egri Városi Sportiskola információ:   agriasport(kukac)agriasport.hu    Médiaajánlat    Impresszum - Kapcsolatfelvétel