Zárt kapus meccs

Rasszista szurkolói megnyilvánulások miatt az albánok elleni hazai világbajnoki selejtező-mérkőzését zárt kapuk mögött kell megvívnia a magyar labdarúgó-válogatottnak

Röplabda - Nem termett babér az egrieknek
2006-12-03 20:12:34
Nem történt meglepetés a Gödöllő - Szabóker Agria RC Eger női röplabda bajnoki mérkőzésen. A jóval esélyesebb listavezető házigazdák hazai pályán sima 3-0 arányú győzelmet arattak a mieink ellen az NB I-es Ligabajnokság 12. fordulójának vasárnap délutáni találkozóján. A közel 1 órás összecsapáson érvényesült a papírforma. Bóta Enikő edző lányai az esélytelenek nyugalmával léptek pályára a végső győzelemre is jónak tartott pest megyeiek ellen. A mieink egy picit otthon is érezhették magukat, hiszen maroknyi szurkolótáboruk hangosabbnak bizonyult, mint a gödöllői publikum. Ebből sajnos nem sikerült előnyt kovácsolni, de a lelkes egri B-közép tagjai is tisztában voltak az erőviszonyokkal. Mindössze 1 szorosabb szettre volt képes az Agria RC. A A mérkőzésen kidomborodott a profik és az amatőrök közötti különbség. A vereségért nem érheti szemrehányás lányainkat, hiszen becsülettel küzdötték végig a macska-egér játékot.

Gödöllő - Szabóker Agria RC Eger 3-0 (11, 18, 10)
Eger: Petrás, Kovács B., Kovács A., Dancs, KOLMAN, DOBI
Csere: -
(nagy betűvel szedve a jók)

Jóval izgalmasabbnak ígérkezett a juniorok találkozója, ahol a bajnokság jelenlegi két legjobb alakulata csapott össze - sajnos számunkra kevés sikerrel. Fiataljaink 3-0-ra kaptak ki. Az első szettben 11, a másodikban 18, míg a harmadik játszmában 15 pontig jutottunk. Vereségükkel a juniorok visszacsúsztak a 3. helyre a Gödöllő és a Vasas mögé.

(ZE-RO PRESS)

Kiadó az Egri Városi Sportiskola információ:   agriasport(kukac)agriasport.hu    Médiaajánlat    Impresszum - Kapcsolatfelvétel