Michael Smith a világbajnok

Borította a papírformát és a londoni dartsvilágbajnokság döntőjében a negyedik helyen kiemelt Michael Smith 7:4-re legyőzte Michael van Gerwent, és ezzel életében először elhódította a Sid Waddell-trófeát. Bővebben itt...

Heti harmadik edzőmeccsét is megnyerte az ESE
2023-01-22 00:32:55
LABDARÚGÁS – Alakulgat az Eger SE labdarúgó csapata az NB III-as tavaszi folytatásra. A keleti-csoport tizennegyedik helyén álló piros-kékek a GYAK, majd az ESE II felülmúlását követően szombaton 2-0-ra verték a harmadik vonal közép-csoportjában érdekelt Bánk-Dalnoki LA gárdáját. A Felsővárosi Sporttelepen rendezett 3x30 perces felkészülési találkozón Céró Bálint fiai végig enyhe mezőnyfölényben futballoztak. A második harmadban Kovács Dávid találatát követően jutott előnyhöz az ESE. A győzelmet a próbajátékon lévő Józsa Marcell biztosította be. Örömteli, hogy az egriek legutóbbi három felkészülési mérkőzésükön nem kaptak gólt. Az edzőmeccsek eredményei másodlagosak, ám az egyértelműen megállapítható, hogy jó úton haladnak labdarúgóink.

Felkészülési mérkőzés
Felsővárosi Sporttelep

Eger SE – Bánk-Dalnoki LA 2-0 (0-0, 1-0, 1-0)
Eger SE:
Szalay – Burger, Papp, Fényes, Juhász G., Jónyer, Csutora, Hadnagy, Tóth L., Simon A., Kovács D. Cserék: Berki, Koczka, Jacsó, Vattay, Révész, Gáspár, Józsa. Edző: Céró Bálint
Gólszerzők: Kovács D. (42.), Józsa (76.)

Az egriek legközelebb január 25-én, szerdán 12 órától a Budaörs vendégei lesznek, majd január 27-én, pénteken a szlovák harmadosztályú Fülek látogat a Felsővárosi Sporttelepre. A főpróbát február 5-én tartják a piros-kékek.

Fotó: Lénárt Márton

Kiadó az Egri Városi Sportiskola információ:   agriasport(kukac)agriasport.hu    Médiaajánlat    Impresszum - Kapcsolatfelvétel