Spanyol aranyérem

Története negyedik győzelmét aratta a spanyol férfi kosárlabda-válogatott a kontinensbajnokságon, miután a berlini fináléban az aktuális világbajnok legyőzte a legutóbbi olimpián ezüstérmes Franciaországot.

Újabb játékossal bővült a keret, győzelem az első edzőmeccsen
2022-07-28 00:24:06
KÉZILABDA – Lejátszotta első felkészülési mérkőzését az SBS-Eger férfi kézilabda csapata, amely a Budai Farkasok-Rév Group otthonába látogattak. Érdekesség, hogy a házigazdák az NB I egyik újoncának számítanak, helyet és bajnokságot cserélve Tóth Edmond alakulatával. Örömteli, hogy így magasabban jegyzett ellenfelet győztek le a mieink, mégpedig nagyon magabiztosan 28-22-re. A ráhangolás kezdeti szakaszában vannak még csak a csapatok, ettől függetlenül a farkasok nem teszik vitrinbe az első félidőben történteket. Kevés ellenállást fejtettek ki, az egriek kilencgólos előnnyel zárták a szakaszt. A folytatásban már lényegesen kiegyenlítettebb küzdelem folyt a pályán. A második játékrészt ugyan három találattal megnyerte a hazai együttes, ám összesítésben még így is fölényes SBS-diadalt hozott a párharc. A találkozón két góllal segítette csapatunkat Kepess János, aki a legfrissebb egri igazolásnak számít. A 21 éves gólerős balszélső az elmúlt idényt kölcsönben az NB I/B-ben 12. helyen zárt BFKA-Balatonfüred együttesében töltötte, ahol 28 tétmérkőzésen 78 gólt szerzett. A Nemzeti Kézilabda Akadémiára 2017 nyarán az FTC együttesétől igazolt.

Felkészülési mérkőzés
Budai Farkasok-Rév Group - SBS-Eger 22-28 (5-14)
Egri gólszerzők:
Lezák 6, Döme 5, Kurucz 4, Tóvizi, Kerezsi 3-3, Kepess, Schekk, Tóth K. 2-2, Rozner 1.

Az SBS-Eger pénteken 16 órától – immár hazai környezetben – játszik újabb felkészülési mérkőzést. A Kemény Ferenc Sportcsarnok vendége a HÉP-Cegléd csapata lesz.

Fotó: SBS-Eger facebook oldala

Kiadó az Egri Városi Sportiskola információ:   agriasport(kukac)agriasport.hu    Médiaajánlat    Impresszum - Kapcsolatfelvétel