Barca siker, a Veszprém 4.

Katalán diadal Kölnben a férfi kézilabda Bajnokok Ligája döntőjében. A Bercelona hétméteresekkel verte a Kielcet. A Veszprém 4. helyen végzett 2 vereséget elszenvedve.

2022-06-19 20:48:18

Katalán diadal Kölnben a férfi kézilabda Bajnokok Ligája döntőjében. A Veszprém 4. helyen végzett 2 vereséget elszenvedve.

A címvédő Barcelona elképesztő drámai körülmények között, a hosszabbításban is döntetlenre zárt a 2016-ban győztes lengyel Kielce ellen, így végül hetesek után tudta csak megvédeni a címét – a kölni négyes döntők 2010 óta íródó történelme során elsőként.

A német THW Kiel 34–34-es rendes játékidő után hétméterespárbajban legyőzte a Telekom Veszprémet a férfi kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjének bronzmérkőzésén.