Első kalapban a magyarok

Elkészült a párizsi olimpia női kézilabda tornájának sorsolási kalapok beosztása. A sorsolást kedden 17.30-kor tartják Páriszban. A mieink az első kalapba kerültek, így biztosan elkerülik Norvégiát.
Bővebben itt..

Katona arany, Katona ezüstérms
2022-03-10 14:32:09
ATLÉTIKA – Magyarország 2022-es Szenior fedettpályás bajnokságán a 3000 méteres síkfutásban M45-ös korosztályban Katona Zsolt István (Egri Városi Sportiskola) bajnoki címet szerzett. A 49 éves sportoló 11:07,85-ös idővel, 5 másodperces előnnyel végzett az első helyen. A Szolnoki Sportcentrum Sportiskola Atlétikai Szakosztálya a Véső utcai Atlétikai Központban rendezett versenyt az U-10, U-12-es korosztálynak. Az EVSI-t Katona Amina képviselte. A futófolyosón a 60 méteres síkfutásban negyedik helyen végzett 9,62 másodperces idővel. A 600 méteres szabadtéri versenyen 2:07-tel 2. helyezést érte el. Fejes Péter edző tájékoztatása szerint legközelebb a március 19-i Mezei futó országos bajnokságon szerepelnek az EVSI atlétái. A tervek szerint 12 fő képviseli a sportiskolát U12, U14 és U16-os korosztályban.

Kiadó az Egri Városi Sportiskola információ:   agriasport(kukac)agriasport.hu    Impresszum - Kapcsolatfelvétel