Zárt kapus meccs

Rasszista szurkolói megnyilvánulások miatt az albánok elleni hazai világbajnoki selejtező-mérkőzését zárt kapuk mögött kell megvívnia a magyar labdarúgó-válogatottnak

Most a serdülőkön a sor
2021-07-29 16:01:18
ÚSZÁS – Sorozatban rendezik az országos utánpótlás bajnokságokat. A cápa korosztály szegedi OB-jét követően Hódmezővásárhelyen a gyermekek mérették meg magukat, most pedig már a serdülőkön van a sor. A Debrecenben rendezendő viadalon lányoknál a 2006-2007, míg fiúk esetében a 2005-2006-os születésű úszók állnak rajtkőre. Az Egri Úszó Klubot egy nagyon fiatal csapat képviseli, tele gyermek korosztályú és fiatalabb évjáratú versenyzővel. A csapat tagjai: Fodor Hanna, Juhász Lili, Kovács Alida, Sós Borbála, Szabó Lilla, Szabó Zsófia, Vincze Zoé, Stefan Duca-Mircea, Góczi Áron, Hajdu Bálint, Huszár Attila, Jánosi Noel, Kaló Kristóf, Prokaj Zsombor.

Az első versenynapon kitettek magukért az úszóink, nagy egyéni csúcsokkal és délutáni döntőkkel mutatták meg, hogy jó formában vannak. Sós Borbála 100 méter mellen a délelőtti idejével a B döntőbe úszta be magát, amit aztán magabiztosan meg is nyert, így a 9. helyen végzett. Stefan Duca-Mircea 100 háton közel 2 másodperces egyéni csúccsal került be a délutáni B döntőbe, ahol tovább faragott az egyéni csúcsán és a 13. helyen zárt, 1:01,41. Vincze Zoé 800 gyorson 14 másodpercet javívott az egyéni legjobb idején és ezzel a 12. helyen végzett. Előtte még 3 másodperces egyéni csúcsjavítás 200 pillangón bemelegítés gyanánt. Jánosi Noel 1500 méteres gyorsúszás során 22 másodpercet javított az eddigi rekordján - ami szintén hatalmas teljesítmény – és a 13. helyet szerezte meg. A délelőtti előfutamok során Prokaj Zsombor, Huszár Attila, Góczi Áron, Juhász Lili, Kovács Alida is szép egyéni csúcsokat teljesítettek a versenyszámaikban.

Forrás és fotó: facebook.com (Egri Úszó Klub)

Kiadó az Egri Városi Sportiskola információ:   agriasport(kukac)agriasport.hu    Médiaajánlat    Impresszum - Kapcsolatfelvétel