Zárt kapus meccs

Rasszista szurkolói megnyilvánulások miatt az albánok elleni hazai világbajnoki selejtező-mérkőzését zárt kapuk mögött kell megvívnia a magyar labdarúgó-válogatottnak

Egri medálok a Budapest Bajnokságon
2021-06-18 15:40:28
ÚSZÁS – Nagyszerűen sikerült a Budapest Open második napja az Egri Úszó Klub versenyzői számára. A Tüske uszodában zajló hagyományos viadal egyik érdekessége, hogy nem csak fővárosi klubok úszói vehetnek rajta részt, hanem az ország minden pontjáról érkeznek versenyzők. A Budapest Bajnokság az utolsó kvalifikációs verseny a tokiói olimpia előtt, így kiemelt jelentőséggel bír azon sportolók számára, akik még nem váltották meg belépőjüket a nyári ötkarikás játékokra. Az említett versenynapon halmozták a számokat versenyzőink, hogy megfelelő edzésben maradjanak és a különböző versenyszituációkat tudják gyakorolni. Ennek a gyakorlásnak lett az eredménye a számtalan döntős úszás és érmes helyezések.

Holló Balázs a 400 méteres gyorsúszás mellett indult 200 vegyesen is. Előbbi számot Balázs megnyerte, utóbbi döntőjében pedig a dobogó alsó fokára állhatott. Lányaink is kitettek magukért. Békési Eszter, Ilyés Laura, Hives Katica, Zbiskó Evelin szintén a 400 méter gyorsot és a 200 vegyes kombinációt vállalta be kis pihenővel edzés gyanánt. 400 gyorsúszásban egri dobogónak örülhettünk, ugyanis Eszter ezüst, míg Katica bronzérmes lett. Az érmeken kívül az időkkel sem maradtak adósak, Hives Katica, Ilyés Laura és Zbiskó Evelin is egyéni csúcsokat úsztak. Kovács Attila az Ifjúsági Európa-bajnokság felkészülése közben a 400 méteres gyorsúszás délutáni döntőjében hat másodperces egyéni csúcsot ért el.

Forrás: facebook.com (Egri Úszó Klub)

Kiadó az Egri Városi Sportiskola információ:   agriasport(kukac)agriasport.hu    Médiaajánlat    Impresszum - Kapcsolatfelvétel