Zárt kapus meccs

Rasszista szurkolói megnyilvánulások miatt az albánok elleni hazai világbajnoki selejtező-mérkőzését zárt kapuk mögött kell megvívnia a magyar labdarúgó-válogatottnak

Újra tatamin - Czinege Dávid és Kiss Csongor aranyérmes
2021-05-17 18:32:19
JUDOSPORT –Nyílt serdülő, és diák korosztályos versenyen vettek részt az Egri Városi Sportiskola versenyzői. Hosszú szünet után már jó volt újra tatamira állni és megmérkőzni az ellenfelekkel. Budapesten a Horváth István Judocsarnokban rendezték meg a Budapesti Regionális Judo Szövetség nyílt rangsorversenyét, amelyen a serdülő és a diák korosztályokban 48 egyesület összesen 388 judoka lépett tatamira. Az aranyérmeken harminckét egyesület osztozott, s végül negyvennégy klub tudott legalább egy érmet szerezni. Az EVSI versenyzőt nevezett. Fejér Barna edző beszámolója szerint mindenki nagyon kitett magáért. Harcosan álltak tatamira a fiúk. A cél a versenyrutin visszaszerzése volt, ami úgy gondolom egészen jól sikerült.
Az éremtáblázaton a 16. helyen végeztek az egriek 2 arany, 1 ezüst és 2 bronzéremmel.