Visszatér Szoboszlai

Szoboszlai Dominik állapota folyamatosan javul, amit a keddi orvosi vizsgálatok is megerősítettek. Jelenleg még egyéni munkával készül és három héten belül visszatérhet klubcsapatába és a válogatottba

Atlétika – Szeles Bálint egyéni csúccsal győzött 60 m gáton
2021-02-07 16:47:24
A Budapest bajnoksággal, majd egy héttel később a MASZ nyílt versenyével kezdődött meg a 2021-es fedettpályás idény. A járványügyi szabályok betartásával nagy érdeklődés mellett, nagy mezőnyökkel rendezték a versenyeket. Az Egri Sportiskola SE versenyzői Petrovai József vezetőedző irányításával mindkét eseményen rajthoz álltak. A Budapest bajnokságon a válogatott Szeles Bálint kisebb sérülés miatt a gátat kihagyta és csk 60 méteres síkfutásban futott és 7.01-es idővel a 8. helyen végzett. A február 6-i MASZ nyílt versenyen 60 méteres gátfutásban 7.88-as egyéni csúccsal szerezte meg az aranyérmet. Jó formáját mutatja, hogy a 60 méteres síkfutásban is sikerült egyéni csúcsot elérnie 6.99-es idővel. Ezzel az idővel a dobogón végzett volna az A-döntőben. Egyéni csúcsot ért el a 60 méteres síkfutásban Vadkerti Lili.