Első kalapban a magyarok

Elkészült a párizsi olimpia női kézilabda tornájának sorsolási kalapok beosztása. A sorsolást kedden 17.30-kor tartják Páriszban. A mieink az első kalapba kerültek, így biztosan elkerülik Norvégiát.
Bővebben itt..

Teke - Komáromi Roland Kelet-magyar serdülő bajnok
2016-10-25 14:43:29
Az elmúlt hétvégén az országos döntőbe jutás volt a tét a tiszakécskei Kelet-Magyarországi serdülő egyéni bajnokságon és a bátonyterenyei Területi senior egyéni bajnokságon Az egri tekések mindkét helyszínen jól szerepeltek. A serdülők viadalát a 16 éves Komáromi Roland (Széchenyi SC-tekeshop.hu, iskola: Andrássy Közg. Középisk) nyerte 527 fás eredménnyel. Klubtársa Tasi Ádám (Szilágyi Gimn.) a 12. helyen végzett. A senioroknál két kategóriában (55-65, ill. 65 felett) öt megye 37 sportolója versenyzett. A B-kategóriásoknál az egri Tóth László remek játékkal 546 fával a második helyen végzett. Az A-kategóriában Tamasi Antal (Vilati) a 3., Lukács Zoltán (Széchenyi) a 4. Bajzát Rafael (Széchenyi) a 6. helyen zárt és ezzel várhatóan továbbjutott az országos fináléba, melyet december 11-én rendeznek meg.