Első kalapban a magyarok

Elkészült a párizsi olimpia női kézilabda tornájának sorsolási kalapok beosztása. A sorsolást kedden 17.30-kor tartják Páriszban. A mieink az első kalapba kerültek, így biztosan elkerülik Norvégiát.
Bővebben itt..

Birkózás - Varga Vilmos junior magyar bajnok
2016-10-17 00:04:30
Két szakágban, kötöttfogásban és női birkózásban is Tokodon rendezték az idei év junior országos bajnoksága. A 17 és 20 évesek közötti korosztályban nyolc-nyolc bajnoki címet osztottak ki, A férfiak megmérettetésén 73, míg a hölgyeknél 33 birkózó állt rajthoz. A junioroknál a 60 kg-os súlycsoportban Varga Vilmos, az Egri Városi Sportiskola kiválósága aranyérmes lett a kötöttfogású országos bajnokságon. Ugyanebben a kategóriában Gyöngy Máté az 5. helyen végzett. Varga Vilmos a döntőben a ceglédi Kecskeméti Ferencet győzte le 3:1-es pontozással. Gyöngy Máté az elődöntőben maradt alul ceglédi ellenfelével szemben. A bronzmeccsen a PSE-s Jász legyőzte Gyöngyöt. A 74 kg-os Bata Zalán egy vereséggel a 10. helyen zárt.