Első kalapban a magyarok

Elkészült a párizsi olimpia női kézilabda tornájának sorsolási kalapok beosztása. A sorsolást kedden 17.30-kor tartják Páriszban. A mieink az első kalapba kerültek, így biztosan elkerülik Norvégiát.
Bővebben itt..

Judo - Iklódi arany, Kurtán és Parádi ezüstérmes
2016-10-16 23:37:18
Újabb magyar bajnoki érmekkel gazdagodott az Egri Városi Sportiskola judo szakosztálya. A Győrszentivánon megrendezett serdülő-B és junior -B országos bajnokságra az EVSI hat sportolót nevezett. Horváth Tamás és Fejér Barna edzők tanítványai közül a juniorok 81 kg-os mezőnyében két egri jutott a fináléba. Iklódi Máté ötödik magyar bajnoki címét szerezte meg, Kurtán Zsombor ezüstéremmel gazdagodott. A serdülők 66 kg-os súlycsoportjában Parádi Balázs a dobogó második fokára állhatott. A 60 kg-os Horváth Bence az 5. helyen végzett. A diák korosztályú .Csorba Dominik és Rottënstein Botond helyezetlenül zártak, de ők is szépen helytálltak az idősebbek között. A 2 korosztályban 220 sportoló állt tatamira.