Első kalapban a magyarok

Elkészült a párizsi olimpia női kézilabda tornájának sorsolási kalapok beosztása. A sorsolást kedden 17.30-kor tartják Páriszban. A mieink az első kalapba kerültek, így biztosan elkerülik Norvégiát.
Bővebben itt..

Labdarúgás – Tarjáni, nádasdi, péterkei és maklári továbbjutás
2014-03-02 00:30:04
A Magyar Kupa megyei selejtezőjének 3. fordulójában három mérkőzést rendeztek szombaton. A legjobb nyolc közé jutásért zajló meccseken nagyot küzdöttek a csapatok. A Pétervására 3-2-re nyert Tarnaleleszen, míg a Maklár ugyanilyen arányban diadalmaskodott a Hatvani Lokomotív vendégeként. A Borsodnádasd – Füzesabony találkozó rendes játékideje nem hozott döntést. 0-0 után a 108. percben Al-Mohamed Ádám döntötte el a két megyei első osztályú együttes párharcát a Borsodnádasd javára. A második fordulóból most pótolták a Gyöngyöstarján – Besenyőtelek összecsapást, amely 1-1-es döntetlent, így hazai továbbjutást hozott. A Jászberényben rendezett meccsen a Besenyőtelek szerzett vezetést Mészáros jóvoltából. A megyei II. osztály nyugati-csoportjának listavezetője hat perccel később egalizált Marosi révén. Az alacsonyabb osztályban szereplő tarjániaknak elég volt az 1-1 a harmadik fordulóba jutáshoz.