Első kalapban a magyarok

Elkészült a párizsi olimpia női kézilabda tornájának sorsolási kalapok beosztása. A sorsolást kedden 17.30-kor tartják Páriszban. A mieink az első kalapba kerültek, így biztosan elkerülik Norvégiát.
Bővebben itt..

Judo - Minden éremből hoztak az egriek
2014-02-19 22:52:37
Az elmúlt hétvégén Budapesten a BHSE csarnokában rendezték meg a serdülő B-korcsoportos Országos Diákolimpiát. Az Egri Városi Sportiskola versenyzői közül öten zártak pontszerző helyen. A 44 kg-os súlycsoportban Horváth Bence akciódús versenyzéssel 4 győzelmet aratva végzett az első helyen. A 40 kg-sosoknál Takács Bálint három győztes találkozóval jutott a fináléba. A döntő elvesztése után ezüstérmet akasztottak Takács nyakába. Az 52 kg-os Kőrfy Bence 2 győzelemmel és egy verseéggel a dobogó harmadik fokára állhatott. Horváth Tamás és Fejér Barna edzők tanítványai közül a hetedik helyen végzett Szabó Áron és Hajdú Mátyás.

Országos diákolimpia, Serdülő B-korcsoport, 12-13 évesek, Budapest