Zárt kapus meccs

Rasszista szurkolói megnyilvánulások miatt az albánok elleni hazai világbajnoki selejtező-mérkőzését zárt kapuk mögött kell megvívnia a magyar labdarúgó-válogatottnak

Úszás – Két egri úszó is remekelt Belgrádban
2013-12-08 19:36:44
Belgrádban került sor a Közép Európai Nemzetek Ifjúsági Találkozójára. Nyolc ország legjobb serdülőkorú versenyzői álltak rajthoz. A 15-16 éves fiúk és a 13-14 éves lányok mezőnyében két egri úszót is benevezett a válogatott viadalra Tőrös Károly utánpótlás kapitány, akinek a munkáját szövetségi edzőként Pohl Anette is segítette Belgrádban. Az elmúlt évekhez hasonlóan az idei versenyen is a magyarok játszották a főszerepet. Válogatottunk végzett az élen a pontversenyben is és az éremtáblázaton is. Az Európai ifjúsági olimpiai bajnok Szilvási Gréta itt is letette a névjegyét, hiszen mindhárom egyéni versenyszámát megnyerte, ezzel a legeredményesebb versenyző címet is elnyerte a lányok között. A negyedik aranyérmet a 4X200-as gyorsváltó tagjaként szerezte. Két számban új városi felnőtt csúcsot úszott. Másik belgrádi indulónk Szeivolt Melinda fiatal kora ellenére kétszer is dobogóra állhatott.