Vakbélműtét

Cseh László hétfőn nagy fájdalmaktól szenvedett, kórházba került, azonnal megműtötték, és szerdán hazaengedték. Cseh az országos bajnokságról váratlanul távozott, de most nem akarja feladni céljait.

Főiskolai sport - Szép volt EKF! 20 érem az SHS-ről
A hagyományok köteleznek. 1952 óta eddig minden évben megrendezték a Sportszakos Hallgatók Sporttalálkozóját (SHS). Az idei nyíregyházai az 59. volt a sorban. A sportszakember képzésben résztvevő intézmények kis „olimpiája” ez, mintegy 400 fő részvételével, öt sportágban. A kiváló körülmények között, profi módon megrendezett versenyfolyamon kiválóan szerepeltek az Eszterházy Károly Főiskola hallgatói, hiszen húsz éremmel, pontosabban nyolc arany, nyolc ezüst és négy bronzéremmel tértek haza, a legeredményesebb intézményként. Az úszók öt, az atléták két aranyérmet szereztek, de a kézilabdás fiúk is bajnokok lettek.
2010-10-06 15:46:38Hozzászólás fórum (41)Hirajánlás

Kiadó az Egri Városi Sportiskola információ:   agriasport(kukac)agriasport.hu    Médiaajánlat    Impresszum - Kapcsolatfelvétel