Vakbélműtét

Cseh László hétfőn nagy fájdalmaktól szenvedett, kórházba került, azonnal megműtötték, és szerdán hazaengedték. Cseh az országos bajnokságról váratlanul távozott, de most nem akarja feladni céljait.

Úszás - Barátság verseny Rimaszombaton
Az elmúlt hétvégén, Rimaszombaton vendégeskedett az Integra Agria Sportegyesület 31 fiatal sportolója. A júliusi bajnoki versenysorozat után, szeptemberben álltak újból edzésbe az Integrások. A 25 méteres uszodában megrendezett erőfelmérőn ennek megfelelően az izmok még csak ébredeztek a nyári szabadságukból, de azért voltak akik remek időket úsztak. A legkellemesebb meglepetés az volt, hogy összesen 43 érmet szereztek az egri versenyzők, pedig ellenfelekből nem hiány, hiszen Szlovákiából, Szerbiából és Magyarországról 15 egyesület, több mint 250 úszója mérte össze a tudását. Ezzel az egri egyesület felülmúlta a tavalyi rimaszombati versenyen nyújtott teljesítményét. Örömteli még, hogy a 17 arany-, 13 ezüst- és 13 bronzérmen az Integra 17 versenyzője osztozott.Bővebben itt...
2010-09-28 20:52:43Hozzászólás fórum (1089)Hirajánlás

Kiadó az Egri Városi Sportiskola információ:   agriasport(kukac)agriasport.hu    Médiaajánlat    Impresszum - Kapcsolatfelvétel