Kaotikus futam

Hamilton győzelmét hozta a kaotikus Toszkán Nagydíj Valtteri Bottas és Alexander Albon előtt. A futamon összesen három állórajtot teljesített a mezőny, aminek Sebastian Vettel egyáltalán nem örült.

Hozzászólások-fórum:

Labdarúgás - Egri FC - DVSC-DEAC 3-1 (2-1)
2012-01-28 15:11:39
Felkészülési mérkőzésen
az Egri FC az NB II-es riválisát a DVSC-DEAC csapatát fogadta a Felsővárosi műfüves
pályán. Az első félidőben a a debreceniek gyorsan és ügyesen fociztak a vezetést egy
szép kontraakció végén az egriek szerezték meg. Bojtor remek lövése a felső lécről
levágódott, az érkező Koós Gábor a bal sarokba lőtt. A 20. percben Sigér révén
egyenlített a kis Loki. A 41. percben a megsérült Horváth helyett beálló Dusan Pavlov
egy eladott labdára lecsapott és 15 méterről a jobb sarokba helyezett, 2-1. A második
félidőben zártabban védekezett az Eger. A 72. percben egy újabb eladott labdával
Pavlov a balszélen meglépett, beadását Zvara ügyesen Fürjes elé tálalta, aki 15
méterről szép lövést küldött a jobb alsó sarokba, beállítva a 3-1-es végeredményt.
Eger - DVSC-DEAC 3-1 (2-1). G.: Koós, Pavlov, Fürjes, ill. Sigér.