Spanyol arany

Végig vezetve Spanyolország nyerte a kosárlabda viklágbajnokság döntőjét Argentína ellen. Az európai válogatott 95-75-re győzött. A bronérmet Franciaország szerezte meg

Hozzászólások-fórum:

Asztalitenisz - Két egri vereség és iráni világszenzáció
2012-01-18 23:47:46
Az Egri ÁFÉSZ SC csapata két idegenbeli meccsen is vesztesen hagyta el az asztalt. Szekszárdon 10-0-ra, Kecskeméten 6-4-re kaptak ki az egriek. Zelei Zsolt klubelnök egy világszenzációt jelentő hírről is beszámolt. Az olimpiai selejtezőre Egerben készülő iráni válogatottból Neda Shahsavari, aki kijutott a londoni ötkarikás versenyekre. Iránból eddig még soha nem volt asztaliteniszező olimpikon. Az Ázsiai kvalifikációs tornára készülő, itt Egerben edzőtáborozó, iráni hölgyek célja az olimpiai szereplés kivívása volt. Az ÁFÉSZ SC versenyzői tíz napos felkészülést és nemzetközi tornát szerveztek az áhított cél elérése érdekében.