Kaotikus futam

Hamilton győzelmét hozta a kaotikus Toszkán Nagydíj Valtteri Bottas és Alexander Albon előtt. A futamon összesen három állórajtot teljesített a mezőny, aminek Sebastian Vettel egyáltalán nem örült.

Hozzászólások-fórum:

Vízilabda - Zárás az OB I/B-ben: 5. az EKFSC, 12. az Egri Vízmű SC
2010-06-19 21:39:33
A KSI elleni mai mérkőzésen a dobogóért küzdött az Eszterházy Károly Főiskola-Egerfood-Imola csapata. Sajnos nem sikerült a bravúr, a hét gólt szerző Angyal Dániel vezérletével végig vezetve 11-8-ra nyert a KSI. A Tóth Péter irányította egriek újoncként az ötödik helyen végeztek. Az Egri Vízmű SC a Kaposvár elleni 19-9-es sikerrel zárta a bajnokságot és ezzel az alsóház 3. helyén, összesítve a 12. helyen zártak. Az OB I/B bajnoki címét, így a magasabb osztályba jutást az Angyalföld harcolta ki.