Marco Rossi a magyar labdarúgó válogatott szövetségi kapitány a szerbek legyőzése után mondta: Nincsenek itt nagy titkok. A mi csapatunk óriási szívvel, alázattal küzd.

Hozzászólások-fórum:

Kosárlabda – Dühítő vereséggel zártuk a felemás bajnokságot
2010-05-29 21:05:36
Horror sztoriba illően rossz végjátékban két pontos vereséget szenvedett a Sopron együttesétől az EKF-EGER-HÉSZ. Kosarasaink furcsa meccset játszottak szombaton este, furcsa, mert egy szezonzárón, ahol ráadásul a felsőház két sereghajtója csap össze, érezni kellene valamiféle pezsgést, a presztízscsatát szokás szerint övező légkört. Ám ezen a találkozón ezt három negyeden át nem tapasztaltuk. Fej-fej melletti csatának indult a derbi, majd 20-hoz közeledve némi fölénybe került csapatunk, s ez megemberesedett és állandósult a 10-12 pontos egri előny. Félidőben 50-35 volt ide, aztán a harmadik etap elhozta a nem várt fordulatot: nagy gondok akadtak a védekezésünkkel, s az egri támadó játék egyszerűen atomjaira hullott szét. Részletek...