Kaotikus futam

Hamilton győzelmét hozta a kaotikus Toszkán Nagydíj Valtteri Bottas és Alexander Albon előtt. A futamon összesen három állórajtot teljesített a mezőny, aminek Sebastian Vettel egyáltalán nem örült.

Hozzászólások-fórum:

Atlétika - Remek kezdés - A MISI-kupán 2. az Egri Sportiskola
2010-05-12 08:59:19
Szombaton rendezte meg az első újszerű gyermek atlétikai versenyét a Miskolci Városi Sportiskola MISI KUPA néven . Újszerű , mert az egyéni versenyek mellett csapat pontverseny is szerepelt a versenykiírásban . Az Egri Városi Sportiskola 35 fővel próbáltatta meg magát . Külön öröm volt mindenki számára , hogy jópár szurkolót is láthattunk a lelátókon. ( szülők , nagyszülők , testvérek .) Az egriek jól kezdték a szezont , és mivel sok gyermeknek ez lett a pályafutása első komolyabb versenye , a rekortán illatát is megérezhették. Az EVSI sportolói összességében 26 érmet könyvelhettek el. Kiemelkedett 3-3 aranyéremmel KUN ZITA , és SZÖLLŐSI RICHÁRD . A csapat versenyben az egri fiatalok a lányoknál , és a fiúknál is a második helyen végeztek a házigazdák népes , és ügyes fiataljai mögött . A pontszámításnál az 1-8. helyezettek eredményét vették figyelembe . A folytatásra nem sokat kell várni, szombaton 10 órától a Leányka úti sportcentrumban ahol gyönyörű környezetben, a 10-11-12 éves atléták HEVES MEGYEI gyermek atlétikai bajnoksága és toborzóversenyét rendezik meg, ahová várják az ifjú atlétákat, szülőket, szurkolókat. Bővebben itt...