Hozzászólások-fórum:

Vízilabda – MK-döntőzünk a Vasassal
2009-11-21 15:42:22
Fináléba jutott a ZF-Eger férfi vízilabda csapata a Theodora Magyar Kupában. A budapesti Szőnyi úti uszodában zajló négyes döntő második elődöntőjében a címvédő egriek 11-7 arányban múlták felül a Domino-Honvéd csapatát. Az első negyed kivételével a mieink végig uralták a találkozót. 4-3 után zsinórban szereztünk három gólt, jó védekezésünkkel pedig sikerült távol tartanunk magunktól a fővárosiakat. Az utolsó felvonás már csak formalitás volt. Tanulva a hétfői hibákból, nagyszerű teljesítményt nyújtott a ZF-Eger, így teljesen megérdemelten jutott sorozatban harmadszor fináléba. Ellenfelünk az a TEVA-VasasPlaket lesz, amely a másik elődöntőben – ritka gólgazdag meccsen - 17-13-ra múlta felül a Szegedet. Az MK győzelemért vasárnap 12 óra 15 perctől mérkőzik meg a két legjobb magyar csapat.