Price a világbajnok

Darts. A 2021-es PDC-vb döntőjében Gerwyn Price elsöprő kezdés után némileg visszaesve a 12. meccsnyilát kihasználva legyőzte a skót Gary Andersont, ezzel pályafutása első világbajnoki címét szerezte meg.

Hozzászólások-fórum:

Birkózás - Szanyi Mónika fiúk között ezüstérmes
2006-11-07 16:17:27
Nagyszerűen szerepeltek az Egri Vasas BBK versenyzői a Junior Kötöttfogású Országos Bajnokságon. A viadalt mintegy 40 egyesület közel 110 indulójának részvételével rendezték Dunaújvárosban. Városunk sikercsapata fiatal, többségében ifjúsági korú birkózóval képviseltette magát. Csakúgy, mint az elmúlt hetek megmérettetéseiről, a kohóvárosból is sikeresen tértek haza sportolóink. A dicsőséglista: 1 arany, 1 ezüst és 2 bronzérem. Legjobban a 84 kilogrammos súlycsoport kiválósága Majoros Mózes Ármin teljesített, aki a Kaposváron megszerzett ifi bajnoki címe után a juniorok között újvárosban is a legjobbnak bizonyult. Csak dicsérni lehet Szanyi Mónikát is. Ifjúsági országos bajnokunk, ezúttal a fiúk (!) 50 kilós mezőnyében állhatott a dobogó második fokára. További részletek itt...