Vakbélműtét

Cseh László hétfőn nagy fájdalmaktól szenvedett, kórházba került, azonnal megműtötték, és szerdán hazaengedték. Cseh az országos bajnokságról váratlanul távozott, de most nem akarja feladni céljait.

Hozzászólások-fórum:

Kézilabda - Szenzációs első félidő és győzelem
2006-10-24 11:07:49
32-27-re nyert vasárnap délután az NBII-es SHS Eger-Eszterházy Károly Főiskola a Debreceni KSE II ellen. A fiatal cívis csapat az élvonalbeli debreceniek utánpótlás alakulata, s ennek megfelelően jól is játszott. Kékesi László legényei mégis jócskán elhúztak hazai parketten, parádés első félidőt követően 18-9 volt az állás az eredményjelzőn. Szünet után nem sikerült felvenni az első félórában diktált ritmust, s így ellenfelünk lendületes játékkal 7 gólt ledogozott, két találatra megközelítve az egrieket. Ezt követően újra összeállt a hazai együttes és bebiztosította győzelmét. Csapatunkban Lakatos Tamás 16 gólt szerzett... Részletek itt...