Vakbélműtét

Cseh László hétfőn nagy fájdalmaktól szenvedett, kórházba került, azonnal megműtötték, és szerdán hazaengedték. Cseh az országos bajnokságról váratlanul távozott, de most nem akarja feladni céljait.

Hozzászólások-fórum:

Vízilabda - K.O. a németek ellen - 1 kör után nem állunk továbbjutásra
2006-10-04 19:59:08
Magabiztos győzelemmel kezdte szereplését a Brendon Fenstherm ZF Eger férfi vízilabda csapata, az Euroliga előselejtezőjében. A Portoi kvalifikációs viadal nyitómérkőzésén a Gerendás György edző vezette egri alakulat 18-4 arányú sikert aratott a Bayer Uerdingen ellen. A mérkőzés szinte már az első negyed után eldőlt, amikor is 4 góllal megléptünk. A második szakasz 2-1 arányban hoztuk. A felek közötti valós különbség a harmadik etapban mutatkozott meg leginkább, ekkor fél tucat dobott gól ellenében egyet sem kaptunk. A találatok szerzésében leginkább a Baco (képünkön) és Kis Gábor járt élen...