Price a világbajnok

Darts. A 2021-es PDC-vb döntőjében Gerwyn Price elsöprő kezdés után némileg visszaesve a 12. meccsnyilát kihasználva legyőzte a skót Gary Andersont, ezzel pályafutása első világbajnoki címét szerezte meg.

Hozzászólások-fórum:

Vízilabda - Bronzért játszhat Szegeden az egri csapat
2006-09-16 16:07:59
Bronzéremért játszhat az egri gárda vasárnap délelőtt 11.00-tól Szegeden a III. Hídépítő Kupa felkészülési tornán. A fiúk péntek este 16-11-re nyertek az UTE ellen, szombaton délelőtt 17-12-re kikaptak a Domino Honvédtől, este pedig 15-6 arányú vereséget szenvedtek a hazai Szegedtől. A Brendon Fentherm ZF Eger csapatában természetesen nem szerepelnek a pihenőjüket töltő EB ezüstérmes válogatottak, ám rajtuk kívül is igencsak foghíjas a névsor. Császár beinjekciózott vállal tudott csak pólózni, Hegedűs fülproblémákkal küszködik, míg Nyéki (képünkön) a ma délután a Honvéd ellen szerzett szájsérüléssel bajlódik. Nem csoda, hogy a viadal utolsó körmeccsén a szegediek magabiztosan játszhattak ellenünk, s hamar nagy előnyre tettek szert. Részletek itt... Fotó: Szántó