Első kalapban a magyarok

Elkészült a párizsi olimpia női kézilabda tornájának sorsolási kalapok beosztása. A sorsolást kedden 17.30-kor tartják Páriszban. A mieink az első kalapba kerültek, így biztosan elkerülik Norvégiát.
Bővebben itt..

Hozzászólások-fórum:

Cselgáncs - Budapest Kupa - nagy mezőnyök, két egri érem
2008-04-22 09:29:01
Az utánpótlás színe-java tatamira lépett a hétvégén megrendezett két napos Budapest Kupa viadalon. Nyolc ország versenyzői küzdöttek a helyezésekért. Az Egri Vasas Sportiskola 9 sportolóval képviseltette magát, közülük ketten állhattak dobogóra az eredményhirdetés alkalmával. Az U-23-as korcsoportban Urbán Gergő a 2. helyen végzett. Négy sikeres meccs után a döntőben vezetett a paksi ellenfelével szemben, amikor egy kis belső horoggal fordított az ellenfél. A diák A korcsoportban Rudinszki ádám bronzérmes lett. Az elődöntőben egy román judóstól kapott ki, de a 3. helyért biztosan győzni tudott. A többiek helyezetlenül zártak.

Fórum átmenetíleg kikapcsolva, szíves türelmét kérjük! adws

Kiadó az Egri Városi Sportiskola információ:   agriasport(kukac)agriasport.hu    Impresszum - Kapcsolatfelvétel