Fradi vereség

Rosszul indult. Már az 1. percben vezetett a vendégcsapat. A magyar bajnok Ferencváros meglepetésre 3–0-ra kikapott hazai pályán a bolgár Ludogorectől az Európa-liga H-csoportjának 2. fordulójában.

Hozzászólások-fórum:

Vízilabda - Újabb vesztes ütközet a Szerbek ellen
2006-09-11 07:01:45
Szerbia válogatottja nyerte a férfiak 27. vízilabda Európa-bajnokságát Belgrádban, miután Sapicék a vasárnap esti döntőben 9-8-ra verték Magarország együtesét. A két világverő gárda hatalmas csatájában Kemény Dénes alakulata 5-2-re is vezetett, a szerbek azonban előbb egalizáltak, majd a félidei szünetig 6-5-re megfordították az állást. A harmadik negyed kezdetén kihasználva lendületüket tovább meneteltek a szerbek, s így összesen 6-1-es sorozatot követően 8-6-ra léptek el a mieinktől. A folytatásban szép percek következtek magyar részről, hiszen a válogatott Kásás és Varga Dénes góljaival ledolgozta hátrányát: 8-8. Ezután azonban megbénultunk... Részletek itt...