Hozzászólások-fórum:

Labdarúgás - Pétervására nyerte a Fenstherm-kupát
2008-02-03 17:35:34
A 11. Fenstherm Kupa vasárnapi küzdelmei is izgalmas csatákat., látványos párharcokat és szép gólokat hoztak. A környező települések tornájában az Egri FC 5-0-ra lelépte a gyöngyöst és a Felsőtárkány mögött a második helyen végzett csoportjában. A másig ágon a Pétervására kikapott az Egerszalóktól, de így is döntőt játszhatott a címvédő Felsőtárkánnyal. Az öregfiúk tornán a Zenészek remekeltek és 6-3-ra legyőzték a Siófokot. A bemutató mérkőzések során a legnagyobb sikerük az egri vízilabdásoknak volt. A Vasas-verő gárdát a legnagyobb sztároknak kijáró tisztelettel fogadta a Kemény Ferenc Sportcsarnok közönsége. A Fenstherm Kupa döntőjében egyetlen gól döntött, amelyet a 22, percben a péterkei Danó Renátó szerzett.