Fradi vereség

Rosszul indult. Már az 1. percben vezetett a vendégcsapat. A magyar bajnok Ferencváros meglepetésre 3–0-ra kikapott hazai pályán a bolgár Ludogorectől az Európa-liga H-csoportjának 2. fordulójában.

Hozzászólások-fórum:

Sportlövészet - Bónusz, Kovács, Zele nyerő trió
2007-07-05 15:34:54
Eredményesen szerepeltek az Egri Polgári Lövészegylet versenyzői az idei Nyári Budapest Bajnokságon. A Pongrác úti lőtéren az egyéni versenyben szenior korcsoportban Kovács László központi gyújtású pisztollyal ezüstérmet, sportpisztollyal bronzérmet szerzett. A Bónusz György, Kovács József, Zele Imre trió három versenyszámban is indult, legjobban a központi gyújtású pisztoly 20 lövéses verseny sikerült. Az egyéni 6.-7-8. helyen végezve a csapat 549 körös összeredménnyel elnyerte a Budapest Bajnoka címet, megelőzve a hazai pályán versenyző BHSE együttesét. Sportpisztollyal a második helyezést szerezték meg, a zámolyi és a BME csapata között, 548 körös teljesítménnyel. A központi gyújtású pisztoly 30+30 versenyszámban Zele a 4., Bónusz a 7., Kovács a 8. egyéni helyezéseket elérve a csapat 1603 körrel a második lett a BHSE mögött - tájékoztatta az AgriaSportot Vitai Attila. Bővebben itt...