Hozzászólások-fórum:

Labdarúgás - Tárkány: hatossal a nyolc között
2007-04-24 20:24:26
A Magyar Kupa megyei selejtezőjének egyetlen keddi találkozóján a nyolc közé jutásért játszott Egercsehiben a Felsőtárkány csapata. A versenykiírás szerint a döntetlen is elegedő lett volna a továbbjutáshoz a megyei II. osztályban szereplő hazaiaknak, de a vendégek hat gólos győzelemmel magabiztos játékkal biztosították a továbbjutást. Az első húsz percben még az Ország József vezérelte hazai együttesnek is volt helyzete. Szecskó szép akció végén a 25. percben indította a gólgyártást, a folytatásban még ötször vehette ki a hálóból a labdát a hazaiak játékos-edzője Csuhaj Róbert. A második félidőben Bercsényi ütközött balszerencsésen, felrepedt a szemhéja, cserére kényszerült. Eredmény: Egercsehi - Felsőtárkány 0-6 (0-3). Egercsehi 120 néző. V.: Várallyay. Gólok: Tóth A. 2, Besenyei F. 2, Szecskó, Pusoma. (AGRIA PRESS)