Marco Rossi a magyar labdarúgó válogatott szövetségi kapitány a szerbek legyőzése után mondta: Nincsenek itt nagy titkok. A mi csapatunk óriási szívvel, alázattal küzd.

Hozzászólások-fórum:

Kézilabda – Húsz percig tartott az izgalom
2015-03-22 23:33:21
Magabiztos, nagyarányú győzelmet aratott az SBS Eger-Eszterházy SzSE férfi kézilabda csapata az Ózdi KC felett az NB I/B keleti-csoport vasárnapi mérkőzésén. A huszadik játéknapon 38-22 arányban diadalmaskodotak Rosta István fiai a Leányka úton. A végeredmény nem árulkodik arról, hogy az első játékrész jelentős részében kiegyenlített küzdelem zajlott. A nyolcadik helyezett Ózdi KC remekül tartotta magát, nagy küzdelemre kényszerítette a listavezetőt. Gólra gól volt a válasz, nem tudta megszokott tempóját diktálni az Eger. Húsz perc után aztán bekövetkezett a hazai szurkolók által várt fordulat. Jóval stabilabb lábakra helyeztük védekezésünket, teljesen gólképtelenné téve a borsodiakat. Negyedóra leforgása alatt mindössze egyszer kapituláltunk hátul, ráadásul támadójátékunk is nagyon rendben volt. Szempillantás alatt kialakult a tízes differencia, a végére pedig tizenhat lett közte.