Kaotikus futam

Hamilton győzelmét hozta a kaotikus Toszkán Nagydíj Valtteri Bottas és Alexander Albon előtt. A futamon összesen három állórajtot teljesített a mezőny, aminek Sebastian Vettel egyáltalán nem örült.

Hozzászólások-fórum:

Teke - Pál József nyerte a megyei egyéni bajnokságot
2015-02-16 10:24:55
Május 9-10-én Egerben a Vilati Centerben rendezik meg a teke egyéni országos bajnokság döntőjét. A részvételi jogot 3 (megyei, területi, vidék) fontos állomáson vívhatják ki a legjobbak. Az első megmérettetés a hétvégi megyei felnőtt egyéni bajnokság volt. A bajnoki címet Pál József (Széchenyi SC) nyerte 567 fás teljesítménnyel. A 64 éves egri játékos - aki 602 fával tartotta az elbontott Hadnagy úti pálya rekordját - pályafutása első megyei bajnokságát nyerte meg. Dobogóra állhatott a Vilatis Vincze Zoltán (551) és Zsiros Péter (549). Továbbjutott még a területire Tamasi Balázs, Tamasi Antal,. Csontos Ádám és Nagy Gábor (mind Vilati SE). Az amatőröknél 80 vegyes gurítást követően a hölgyeknél az aranyéremről csak a jobb tarolás döntött a gyöngyösi Benedeczki Mónika javára, Nagy Andreával szemben. Harmadikként egy fával lemaradva Hudák Bianka zárt. Az amatőr férfiaknál nagyszerű eredménnyel (395 fa) nyert Bárdos László.Bővebben itt...