Fradi vereség

Rosszul indult. Már az 1. percben vezetett a vendégcsapat. A magyar bajnok Ferencváros meglepetésre 3–0-ra kikapott hazai pályán a bolgár Ludogorectől az Európa-liga H-csoportjának 2. fordulójában.

Hozzászólások-fórum:

Labdarúgás - Kupabúcsú a túlórában
2007-04-11 18:26:39
A rendes játékidő, sőt a 2X15 perces hosszabbítás sem hozott döntést a szerda délután rendezett Kóka - Egri FC Sport 1 Kupa labdarúgó mérkőzésen. A 11-es rúgások után végül a hazaiak örülhettek, így kerültek egy mérkőzésnyi távolságra a korábban Szabadföld Kupa néven ismertté vált kiírás döntőjéhez. Nagy Endre legénysége becsülettel helytállt a jelentős játékerőt képviselő Pest megyeiek otthonában. A találkozó nagy részében kiegyenlített küzdelmet láthattak a nézők. A hazaiak többet járatták a labdát, azonban a jól megszervezett egri védelem mellett csak elvétve kerültek helyzetbe. Gól nélkül zárult 90 perc, majd a ráadás után a büntetőkkel a szerencsésebb csapat jutott tovább.