Fradi vereség

Rosszul indult. Már az 1. percben vezetett a vendégcsapat. A magyar bajnok Ferencváros meglepetésre 3–0-ra kikapott hazai pályán a bolgár Ludogorectől az Európa-liga H-csoportjának 2. fordulójában.

Hozzászólások-fórum:

Úszás - Három egri delfin Kecskeméten
2014-02-24 17:28:02
Túl vannak az idei első, bemutatkozó versenyükön az Egri Úszó Klub versenyzői. Sallai Bea tanítványai közül három „delfin” korosztályú (10 éves) vett részt Kecskeméten, az Aranyhomok kupán, ahol 41 egyesület 674 versenyzője állt rajthoz. A legnagyobb név az Európa-bajnok Kis Gergő volt, aki természetesen több számban is győzött. Az egri küldöttség Kormos Kristóf révén egy ezüstéremmel térhetett haza, aki a 200 méteres hátúszásban állhatott a dobogó második fokára. Kiss Olivér életében először úszott versenyen 200 pillangón és nem is akárhogyan, hiszen az elért ideje új évjáratos városi csúcs! Ezzel a két évvel idősebbek között az előkelő hetedik helyen zárt. A harmadik úszónk Blaskó Nikol volt, aki szintén első alkalommal teljesítette a 200 méteres hátúszó távot. Bővebben itt...