Marco Rossi a magyar labdarúgó válogatott szövetségi kapitány a szerbek legyőzése után mondta: Nincsenek itt nagy titkok. A mi csapatunk óriási szívvel, alázattal küzd.

Hozzászólások-fórum:

Úszás – Holló Balázs az éremhalmozó
2013-07-26 23:44:43
Nagyszerű egri sikerek születtek a Miskolcon zajló Országos Gyermek Úszóbajnokság első két napján. A 200 méteres fiú mellúszásban kettős egri siker született, hiszen Holló Balázs 2:33,29-el bajnoki címet nyert, míg klubtársa Kripkó Ádám 2:35,81-el a második helyen ért a célba. Mindketten hatalmasat javítottak a legjobb eredményükön. Holló Balázs a 200 méteres mellúszásban elért sikerét megelőzte a 200 méteres vegyesúszás, ahol 2:13,57-el, új évjáratos városi csúccsal ezüstérmes helyen zárt. A versenynap negyedik egri érmét, egy bronz medáliát, a 13-14 évesek korosztályában, a 4x100 méteres fiú vegyesváltó nyerte. A Babús Benjamin, Kripkó Ádám, Holló Balázs, Melegh Milán összeállítású váltó 4:26,35-el, új korosztályos városi csúcsot ért el. A második napon Holló Balázs jóvoltából újabb ezüstöt gyűjtött be az Egri Úszó Klub. Az éremhalmozó Holló 100 méter mellen lett második.