Hozzászólások-fórum:

Labdarúgás – A GYAK nyerte a Dr. Vass Géza Kupát
2013-05-22 20:45:13
A Gyöngyösi AK együttese nyerte a Dr. Vass Géza Kupát. A Magyar Kupa megyei selejtezőjében legtovább jutott két csapat csapott össze Markazon. A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság friss győztese a Markaz 2-0 arányban maradt alul NB III-as riválisával szemben. A gyöngyösiek második alkalommal hódították el a néhai HELASZ elnökről elnevezett trófeát. Az első sikerüket 2008-ban aratták Sirokban, a Pétervására legyőzésével. 2005-ből van egy ezüstérmük is, akkor Besenyőtelken kaptak ki a Felsőtárkánytól. A Markaz fennállása első kupadöntőjét vívta. Szerdán az is eldőlt, hogy megyénket a két finalista mellett a Felsőtárkány képviseli a Magyar Kupa országos tábláján. Vígh Ferenc együttese 4-1 arányban győzték le a hazai pályán küzdő Pétervásárát.