Hozzászólások-fórum:

Kempo - Stregova, Sztrancsik győztes nyitány
2013-02-25 14:56:31
Három egri dobogós. A 2013-as év első ZBK Kempo versenyén jól szerepeltek az egriek. A Túrkevén megrendezett FILA Grappling Pankration & MMA Országos Bajnokságon 3 sportoló indult az egri klubból. A Pankration full-contact küzdelmi számban, Stregova Zsolt -92kg-os súlycsoportban első helyen végzett. Megnyerte a 62-kg-osok viadalát Sztrancsik Balázs. A 71 kg-osoknál Fodor levente a dobogó harmadik fokára állhatott. Nagy Ferenc Jácint edző beszámolója szerint a túrkevei verseny volt a hazai válogatója az idén Kecskeméten megrendezésre kerülő EB-nek ,illetve a nyár folyamán Kanadában tartandó VB-nek.