Spanyol arany

Végig vezetve Spanyolország nyerte a kosárlabda viklágbajnokság döntőjét Argentína ellen. Az európai válogatott 95-75-re győzött. A bronérmet Franciaország szerezte meg

Hozzászólások-fórum:

Heves megyében az ÉV SPORTOLÓI: ZF-Eger, Török Zsolt, Földi Marcell
2012-02-04 21:45:47
A 2011-es sporteredmények alapján a Hírlap-kupa teremlabdarúgó torna keretében adták át a Heves Megyei Sportolója dijakat egyéni, csapat és fogyatékkal élök kategóriákban. A javaslatot a megyei sportági szövetségek illetve a sportújságírók tették. A szakmai jelölése mellett közönségdíjat is alapított Heves Megye Önkormányzata mìndhárom kategóriában. A szakmai díjakat az egyéni kategóriában a kadet világbajnoki ezüstérmes birkózó Török Zsolt (Egri Vasas-Városi Sportiskola) kapta,. A csapatoknál a ZF-Eger magyar bajnok férfi vízilabdacsapata vehette át az elismerést. Az OSC elleni szombat déli bajnoki mérkőzést követően a teljes csapat felsorakozott a Kemény Ferenc Sportcsarnok küzdőterére. A fogyatékkal élők közül az úszó világjátékokon kétszeres győztes Földi Marcell (Integra Agria SE) érdemelte ki az elismerést. Zagyi Tibor fotóriportja itt...