Hozzászólások-fórum:

Teremfoci – Győztek az esélyesek
2012-01-30 08:31:59
A 10. forduló mérkőzéseit rendezték a Sárkánytűz Kupa téli teremlabdarúgó bajnokságban. Az eseményt tizenhat csapat résztvétele mellett bonyolítják le a Pásztorvölgyi Iskola tornatermében. A hajrához közeledve egyre nagyobb jelentősége van a pontoknak, így sajnálatos és meglepő, hogy két összecsapás is elmaradt. Valószínű ez azért lehet, mert a szabadban beindultak a nagypályás edzőmeccsek. A listavezető Barlang Büfé-Felnémet játék nélkül nyerte meg a Rai Vini elleni rangadóját. Utóbbi gárdának a dobogójába került a távolmaradás. A másik elmaradt mérkőzés a Veriga Söröző – Agria Papír párharc volt. A Bosch Eger magabiztosan győzte le a Bumerángot, míg a Protek-Hangácsi Pincészet az EHSE felett diadalmaskodott. A következő fordulót február 4-én szombaton bonyolítják le.